Jdi na obsah Jdi na menu
 


filmy

22. 11. 2015

Poster undefined 
								Tři bratři

Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska... Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

KarkulkaMatěj

Karkulka je hlavní postava prostřední operetky v pohádce Tři Bratři. Je přesně taková, jak se o ní vypráví i v klasické pohádce o Červené Karkulce. Samozhřejmě nosí červený plášť, podle kterého dostala přívlastek. Myslivec Matěj se ale o všem dozvěděl, když mu to řekl bílý holub a Karkulku vysvobodil i s babičkou. Později požádal Karkulčina otce o její ruku a Karkulka souhlasila.

 Matěj je jednou z hlavních postav pohádky Tři Bratři a je ze tří bratrů nejmladší. Má blonďáté vlasy a modré oči.

Šípková RůženkaJan

Šípková Růženka se objevila na začátku pohádky. Je princezna a dcera krále a královny. Má vlnité, světle zrzavé vlasy, je hodná něžná a milá jako anděl. Jméno dostala samozřejmě po růži. Jan

MaruškaPepa

Maruška a Pepa

VlkBába z mokřin

Vlk,Bába z mokřin

shark lake

 

Výsledek obrázku pro shark lake

Výsledek obrázku pro shark lake

Výsledek obrázku pro shark lake

panda a malá panda film (mimiko,tigřík,Pandík,Tatka Panda) Malá Mimiko je sama doma a ani trochu se nenudí. Pravda, po odjezdu babičky se nemá o koho starat, ale brzy se setkává s rodinkou pand a hned si nejmladšího člena adoptuje. Pouze jí není jasné, proč se jejího nového, černobíle pruhovaného tatínka se slabostí pro bambus hosté bojí. Tento úsměvný dětský film je ne nadarmo nazýván předchůdcem Totora. Vznikl totiž také pod taktovkou pánů Mizayakiho a Takahaty, ale v dobách, kdy studio Ghibli ještě nespatřilo světlo světa. A první široký úsměv táty pandy nenechá žádného znalce Totora na pochybách, odkud vane vítr

Panda a malá panda:Cirkus. Volné pokračování krátkého animovaného japonského filmu PANDA KOPANDA. Holčička Mimiko žije šťastně ve svém domečku společně s tátou pandou a malým pandou, kterému dělá maminku. Jednoho dne se v jejich domečku objeví nezvaný, ale roztomilý a přátelský host - malý tygřík, který utekl z cirkusu, jenž právě přijel do jejich městečka. Najednou začne silně pršet, to však Mimiko a její kamarády neodradí od dalších veselých dobrodružství!

Výsledek obrázku pro panda a malá panda film

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda a malá panda film

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Výsledek obrázku pro panda kopanda

Malá veliká panda little big panda

Výsledek obrázku pro little big panda

Výsledek obrázku pro little big panda

Výsledek obrázku pro little big panda

Výsledek obrázku pro little big panda

Výsledek obrázku pro little big panda

Muzikal ze střední

Je šance

Výsledek obrázku pro je šance

Výsledek obrázku pro je šance

Výsledek obrázku pro je šance

Quantum break

Výsledek obrázku pro quantum break

Výsledek obrázku pro quantum break

Výsledek obrázku pro quantum break

Yoko

legenda čtyřech bojovnícich

Pod hladinou loch-ness

Ne/přátele: Film štúdia Disney sa skladá z troch príbehov týkajúcich sa vzťahov, ktoré sa menia z priateľských na nepriateľské a naopak. V prvom z nich sa musí 14-ročný Jake Logan rozhodnúť, či bude dôverovať svojmu dlhoročnému psiemu kamarátovi Murrayovi alebo novej priateľke Julianne. Druhý príbeh sa zameriava na súperenie medzi priateľkami Avalon (Bella Thorne) a Halley (Zendaya Coleman) o prácu v prestížnom vydavateľstve módnych časopisov. V poslednej časti filmu sa stretávajú Emma a Savannah (Mary Matilyn Mouser), ktoré sú si navlas podobné, ale pochádzajú z odlišných pomerov. Ako to už v takýchto príbehoch býva, aj v tomto sa hrdinky rozhodnú vymeniť si úlohy... 

První příběh vypráví o Halley a Avalon, nejlepších kamarádkách, které jsou štěstím bez sebe, když jeden vydavatel chce z jejich blogu o módě udělat časopis. Ale tím je jejich přátelství vystaveno zkoušce, neboť se dozvědí, že časopis chce, aby jen jedna z nich byla hlavní redaktorkou. Druhý příběh sleduje neoddělitelnou dvojici, experta na vědu Jaka a jeho psa Murraye. Jake se těší, že představí Murrayovi svou novou partnerku ve vědeckém projektu (a svůj nový objev), Julianne, ale je tu něco, co se na ní Murrayovi prostě nelíbí - a ten pocit je vzájemný. V posledním příběhu divoška Savannah, která pochází z velké a energické rodiny, potkává dívku Emmu z privilegované rodiny z předměstí, která vypadá jako její dvojče. Tyhle dvě dívky se rychle stanou kamarádkami a rozhodnou se na chvíli si vyměnit místa, ale pak si uvědomují, že život na druhé straně vůbec není takový, jaký si ho vysnily. 

 

posterPoster undefined 
								Andělé a démoni
							
						
					Poster undefined 
								Andělé a démoni
							
						
					Poster undefined 
								Andělé a démoni
							
						
					Poster undefined 
								Andělé a démoni
							
						
					Poster undefined 
								Andělé a démoni
							
						
					Poster undefined 
								Andělé a démoni
							
						
					Poster undefined 
								Andělé a démoni

andělé a démoni:Když Robert Langdon objeví důkazy o znovuobnovení starověkého tajného bratrstva známého jako Ilumináti – nejmocnější tajné organizace v historii – také čelí smrtelnému nebezpečí, které ohrožuje nejnenáviděnějšího nepřítele této tajné organizace: katolickou církev. Když se Langdon dozví, že hodiny na nezastavitelné časované bombě, kterou představují Ilumináti, pořád tikají, odlétá do Říma, kde spojí své síly s Vittorií Vetra, krásnou a záhadnou italskou vědkyní. Langdon a Vetra se vydávají na nepřetržitou cestu a dobrodružstvím nabitou honičku odehrávající se mezi zapečetěnými kryptami, nebezpečnými katakombami, opuštěnými katedrálami a dokonce do srdce nejuzavřenějšího trezoru na světě. Na své cestě sledují 400 let staré starobylé symboly, které znamenají jedinou naději pro přežití Vatikánu.

Návrat vraždicích bestií: Na opuštěném ostrově se má natáčet reality show, jejíž hlavní hvězdou je excentrický Johnny Reno. Vše potřebné má na ostrov dopravit starý kapitán Thorne Sherman. Ten by nejraději z ostrova co nejdříve zmizel, jenže nastane problém s vyplacením dohodnuté částky za přepravu, a proto se tu musí zdržet déle, než by si přál. Jeho skryté obavy se záhy stanou drsnou skutečností – filmový štáb i soutěžící se stávají terčem útoku neznámých bestií a dojde k drastické redukci jejich počtu. A pokud se zbývající přeživší chtějí dostat z ostrova živí, budou muset brát slova kapitána, který si už tímto peklem kdysi jednou prošel, naprosto...

Návrat vraždících bestií (Return of the Killer Shrews)

země plná příšer

Super brácha (Superbror)

Pluk a kamion:Fantastický příběh odehrávající se v Turtle Garden. Pluk je malý chlapec s jasně červeným náklaďáčkem, který si hledá přístřeší. Pluk miluje malá i velká zvířata a bojuje za jejich právo volně žít v zahradě.

poster

Pluk,švab Zažo,Agáta

Penuv bratr

Pluk a veverka (2 veverka Bázlivka)

Střestidla a otec Steštidlo

Pluk a Dolly

pan a kún Dlouhanka

Racek Karlík a Agáta

Zažo

pani Přitistosná má dceru Agátu

Pluk a mušle Slišlanka

Pluk a pan Pen

V hlavě

V hlavě

VztekRadost

Vztek,Radost

Vztek je jedna z pěti Rileyným emocí a společně s Radostí,Smutkem,Nechutí a Strachem ovládají její chování. Jak už jeho jméno značí, reprezentuje vztek a pokud se chopí ovládacího panelu v Rileyné hlavě, ona se rozzlobí. Má na sobě bílou košili s červenobílou kravatou a hnědé kalhoty. Sám má červenou barvu a stejnou mají vzpomínky, které jsou ovlivněné jím. Má tvar cihly a když se zvlášť rozzuří, tak se doslova rozohní, protože mu z hlavy začne tryskat oheň a on začne řvát. V Rileyné hlavě se objevil jako jeden z posledních a svým přispěním udržuje Rileyin život fér. Často si čte noviny, kde se píšou informace o Riley, jako třeba "první den v nové škole", nebo "žádný dezert". Nesnáší, když Zapomínači předhodí Riley vzpomínku na písničku z reklamy na žvýkačky TripleDent Gum. 

NechuťStrach

Nechuť,Strach

Strach, v angličtině Fear je jednou z pěti Rileyných emocí, společně s Radostí, Smutkem, Vztekem a Nechutí, kteří ovládají její chování. Zajišťuje, aby se Riley vyhýbala svízelným a nebezpečným situacím, které by ji mohli nějakým způsobem ohrozit. Tato emoce je však tolik sentimentální, paranoidní a hysterická, že vidí nebezpečí za každým rohem, tudíž vždy nabádá Riley, aby raději upustila od svého rozhodnutí. Dle jména je logické, že reprezentuje Rileynin strach, který se spustí, jakmile se on v její hlavě ujme ovládacího panelu. Obzvlášť užitečný však byl též, a to v jejím útlém dětství, kdy ji zachraňoval z nejrůznějších rošťáren. Když je příliš nervozní, panikaří a fouká do papírového pytlíku, aby se uklidnil. Vystupuje vždy poněkud zbaběle a je označován jako "baba," ale občas se i u něj vytvoří nějaká maličká naděje toho býti statečný. Má fialovou "kůži," velké vypouklé oči a nosí vestičku s motýlkem, připomíná spíše klauna, než strach. 

SmutekRiley Andersen

Smutek,Riley Anderson

Bill AndersenJill Andersen

Bill Anderson,Jill Anderson

Bing Bong

Bing Bong

 Bing Bong je Rileyin imaginární přítel z dětství. Vymyslela si ho, když byla malá a od té doby si s ní hrál, vždycky, když chtěla. Má tělo a chobot slona, ocas kocoura a dokáže napodobit delfína, navíc je celý z cukrové vaty a místo slz má bonbóny (zvlášť karamely jsou podle něj vynikající). Má raketu na písničkový pohon, se kterou vždycky s Riley "létal" na Měsíc ("Kdo je prima kamarád? Bing Bong, Bing Bong ..."). Navíc má v sobě něco z klauna, protože má klaunovský oblek, motýlka a květinu, hýřicí barvami. 

Proto ale vyzval Radost, aby to zkusila ještě jednou a zpívala, co nejvíc může. A pak, v okamžiku, kdy se vozík odlepil od země, se Bing Bong pustil a vyskočil z rakety, aby ji odlehčil. Radost poté doletěla akorát na onen výstupek. Bing Bong byl šťastný, že byl konečně k něčemu nápomocný a poté se s úsměvem na rtech navždy vytratil. 

 

lara croft:tomb raider

 můj přítel Tim /Tibor Kiki a Tim

Související obrázek

star kid

Upíří pes vampire dog

jsem číslo 4

  Poster undefined 
								Jsem číslo čtyři
							
						
					Poster undefined 
								Jsem číslo čtyři
							
						
					Poster undefined 
								Jsem číslo čtyři
							
						
					Poster undefined 
								Jsem číslo čtyři
							
						
					Poster undefined 
								Jsem číslo čtyři

Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život – seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.

síla šestky

 

Ptačí úlet

Ptačí úlet

JakeRanger

Jake,Ranger

Ranger syn náčelníka

ReggieJenny

Reggie,Jenny

Omilostněný krocan,velký krocan,vlk samotář Reggie

Jenny dcera náčelníka a sestra Rangera.

Čenda

Čenda je stroj času.Titul:S.T.E.V.E.

Nčelník umřel

 Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy! Ptačí úlet je plný dobrodružství, zábavy, dojemné lásky, loajality a odvahy. Je to příběh dvou hrdinů a jejich šíleného pokusu změnit dějiny.A to se jim povede se stojem času a Pizzou

Rolli lesní duch

Sprostý, nevychovaný hrozný skřítek Rölli a jeho kmen, vedený jejich starým šéfem, doplují na lodích do nové země. Tito líní skřítkové si postaví novou vesnici hluboko v lese. Ovšem jednoho dne jsou skřítci vystrašeni blížícím se podivným kmenem, a proto se raději skryjí do lesa. Kmen se usadí ve vesnici. Vede ho Millie, mladá elfí slečna, která náhodou objeví Rölliho a postupně se začínají sbližovat. Ovšem další příslušníci kmene tuto přízeň neschvalují a vzniká z toho celá řada komických a vzrušujících situací, je to boj mezi dobrem a zlem, přátelstvím a nepřátelstvím a nutností naučit se žít mezi sebou. Dle novinových výstřižků "Finský Pán prstenů", film získal řadu ocenění a během prvních 2 víkendů promítání vyhrál ve Finsku i nad Harrym Potterem.

RölliMillie

Rolli skřítek Millie elfka

legenda o su-ling

Matýsek a santův pomocník

Paní zázrační

škola svádění

Tajemství mumie

mythica hledání hrdinů

 

mythica  boj o darkspore

zkus mě rozesmát

žraloci útoči 

Míša avlk

spolecenství vlků

vlčí dívka

tajemství ztracené archy

Tlustý albert (albert and the cosby kids frou)

 Jumanji je název tajemné stolní hry, určené těm, kteří hledají cestu, jak se dostat do jiného světa. Hráči, kteří hru rozehrají, svými vrhy kostkou přivolávají do reálného světa nejrůznější potvory a pohromy, od obřích moskytů a pavouků přes monzunový déšť a zemětřesení až po masožravé květiny a stádo splašené africké zvěře.

Malí válečníci

Jeden průšvich za druhým

čtyři děti a jeden otec I IV V VI

mandie tajná chodba

Mandie a poklad čerrikiů